Zatrzymać emocje

Na pewno zależy Wam na tym, aby w Waszym albumie ślubnym znalazły się fotografie, które przede wszystkim będą miały swój niepowtarzalny styl, i które będą odzwierciedleniem Waszych prawdziwych emocji. Fotografując Was i Waszych najbliższych postaram się zatrzymać chwile – te roztańczone, szalone, pełne radości i uśmiechów, ale również i te – pełne wzruszeń, niezwykłej magii i dostojeństwa, abyście po latach mogli do nich powrócić i wspominając przeżywać je na nowo.

Jako fotograf a przede wszystkim fotoreporter zapewniam, że nikt nie będzie czuł się skrępowany moją obecnością a ja swoją dyskrecją nie będę odciągał uwagi od najistotniejszych wydarzeń Waszego Dnia. Możecie być pewni, że Wasze Wesele nie będzie dla mnie “kolejną imprezą”, ale wyjątkowym wydarzeniem – tak jak i dla Was oraz Waszych gości.

Już teraz zapraszam bardzo serdecznie, jeśli macie wysokie wymagania, szukacie nieprzeciętności i piękna w fotografii. Będzie dla mnie zaszczytem towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym Dniu; to są chwile, które tak naprawdę się już nie powtórzą.
Dla Was zachowam je na wieczność.

W swojej pracy polegam na zaawansowanych lustrzankach marki Canon oraz jasnych obiektywach Canon z profesjonalnej serii L.